Kindersztuba | World Press Photo 2016

b_250_250_16777215_00_images_Plakaty_various_Grupy_kinderesztuba.jpg
 
Rekolekcje już za nami więc reaktywujemy nasze spotkania środowe ;)
W tym tygodniu zapraszamy was na World Press Photo 2016. Wystawa znajduje się w Galerii Sztuki Współczesnej na placu teatralnym 12.
Spotykamy się przed wejściem o godzinie 18:00. Ceny biletów: 4 zł - ulgowy; 8 zł - normalny.
 
 
Zdjęcia prasowe różnią się od zdjęć reklamowych lub artystycznych. Zdjęcia prasowe przedstawiają aktualne zdarzenia (wiadomości). Posiadają one trzy cechy charakterystyczne:
  1. Wiadomości opisują zdarzenia, o których jeszcze mało kto wie, które właśnie się wydarzyły lub które wciąż się dzieją. Na przykład wiadomością może być to, że tysiąc uchodźców właśnie przekroczyło ostatnio granicę kraju lub że ociepleniu ulega klimat planety.
  2. Wiadomości to coś, co niesie znaczne konsekwencje dla wielu osób. Może to być na przykład duża powódź w gęsto zaludnionym obszarze lub nowy konflikt wojenny.
  3. Wiadomości mają aspekt osobisty i zależą od naszego związku z danym wydarzeniem. Mogą dotyczyć kraju, w którym żyjemy, lub naszych spraw. Powódź jest ważnym wydarzeniem w kraju, w jakim do niej dochodzi, ale w państwach znajdujących się po drugiej stronie globu ma ona prawdopodobnie o wiele mniejsze znaczenie.

http://www.galeriaopole.pl/pl/world-press-photo-2016

https://www.facebook.com/events/178514105949806/

 
 
primi sui motori con e-max