Ten, którego nie znamy - rekolekcje na dobry początek

b_250_352_16777215_00_images_Plakaty_2014_RNDP_2014v2.jpgKiedy opadnie już nieco kurz powrotów z wakacji, pierwsze wykłady będą już za nami, nowi wykładowcy nieco okiełznani, zapraszamy studentów opolskich uczelni na Rekolekcje Na Dobry Początek.

Odbędą się one 13 - 14 - 15 października w kościele seminaryjno - akademickim w Opolu, ul. Drzymały 1a. Rozpoczęcie każdego dnia o godz. 20.00 - Msza św., a po niej konferencja. Od godz. 19.30, będzie okazja skorzystania z sakramentu pokuty.

Po co studentowi rekolekcje na dobry początek?

Może po to, by poznać Tego, którego wydaje się, że znamy, a tak naprawdę nie znamy...
Może po to, by na początku roku akademickiego, poustawiać sobie cele, do których będziemy dążyć w tym roku, które powinny być dla nas ważne, ważniejsze, najważniejsze...
Może też po to, by podziękować za to co się dobrego wydarzyło w czasie minionych wakacji...
Powodów może być wiele. Pan Bóg działa w przedziwny sposób... jeśli tylko się Mu na to pozwoli.

Kto poprowadzi tegoroczne rekolekcje?

ks. Mirosław Maliński - wieloletni duszpasterz wrocławskiego D.A. Maciejówka, znany między innymi z portalu 2ryby.pl (naprawdę warto tam zajrzeć)


ks. Bartłomiej Kot - kapłan diecezji wrocławskiej, człowiek wielu talentów, którym daje upust w sposób niezwykły i zaskakujący, co w można usłyszeć poniżej


Przybywajcie i zabierajcie ze sobą Waszych przyjaciół i znajomych.
Dla tych, którzy nie będę mogli być z nami na żywo, planujemy transmisję internetową (o ile pozwolą na to warunki techniczne)

 

 

primi sui motori con e-max