The form #15 does not exist or it is not published.
The form #14 does not exist or it is not published.
The form #7 does not exist or it is not published.

Wakacje 2013

Spis treści

b_200_281_16777215_00_images_Plakaty_2013_Wakacje_2013.jpgWakacje to dla wielu studentów czas pracy w różnej formie, w kraju i zagranicą. Doskonale wiemy jak jest, że każdy grosz się liczy, szczególnie dla studenta. Ważne jest jednak, by znaleźć czas na jakąś formę wypoczynku.

Dlatego też po raz kolejny zapraszamy Was na wakacyjne wyjazdy z D.A.Rem. Propozycji jest kilka, w różnych terminach, a przede wszystkim w przystępnych cenach, które nie powinny zbytnio naderwać studenckiego budżetu. To co Wam gwarantujemy to doskonałą zabawę w doborowym towarzystwie, w przepięknych okolicznościach przyrody.

Możesz zapisać się na wyjazd, dokładnie wypełniając odpowiedni formularz. Potwierdzeniem prawidłowego wypełnienia formularza jest wyświetlenie strony z informacjami dot. wyjazdu i otrzymanie stosownego maila. Jest to jednocześnie potwierdzenie przyjęcia twojego zgłoszenia.

Jeżeli z jakiś powodów nie możesz wypełnić formularza, spróbuj zmienić przeglądarkę internetową: zalecane przeglądarki to Firefox i Chrome, choć w pozostałych również nie powinno być problemów, ale jeśli by były to ....