Złap Rybę - Rekolekcje na dobry początek

b_250_250_16777215_00_images_Plakaty_2017_Instagram_RNDP2017.jpgSą tacy, którzy bez wędkarstwa nie mogą żyć. Słońce, deszcz, dzień, noc... każdą wolną chwilę spędzają nad wodą z wędką w ręku. Godzinami potrafią opowiadać o swoich wędkarskich sukcesach i porażkach. Każda złowiona ryba potrafi urosnąć w opowiadaniach do niebotycznych rozmiarów. To jest po prostu ich pasja!

Ale czy student na pierwszym czy kolejnym roku może czegoś się nauczyć od wędkarza? Czy zaczynając nowy rok akademicki możemy w tym banalnym i dla wielu ludzi nudnym zajęciu, odnaleźć jakieś inspiracje, wskazówki na te miesiące, które przed nami? O złapanie jakiej ryby warto się starać? Gdzie łowić, a gdzie nie warto tracić czasu? Jakiej zanęty użyć? Jak przyprawić i jak przygotować rybę? Kogo nią poczęstować? Czy złota rybka to tylko mit? 

Tegoroczne Akademickie Rekolekcje na Dobry Początek zatytułowaliśmy "Złap Rybę". Przez dwa wieczory będziemy razem słuchać Słowa Bożego i szukać odpowiedzi na te i wiele innych pytań, które warto zadać sobie na początku roku pracy. Zapraszamy Cię na krótki kurs "wędkarstwa śródlądowego" z elementami wielkomorskimi i pustynnymi.

Plan działań wygląda następująco

Poniedziałek 9.10.2017 

od godz. 19.30 - adoracja Pana Jezusa w Najświętszyszm Sakramencie i okazja do spowiedzi św.

20.00 - Msza św. z homilią, a po niej konferencja

na zakończenie herbatka i coś słodkiego w duszpasterstwie

Środa 11.10.2017

od godz. 19.00 - adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie i okazja do spowiedzi św.

19.30 - Msza św. z homilią

Po Mszy św. wszystkich zapraszamy na wspólną kolację i konferencję... 

Jak do nas trafić?

Jeśli nie wiesz jak trafić do naszego Duszpasterstwa, to wpisz twój adres w okienko, a Pan Google ułoży Ci dokładną trasę dojścia/dojazdu

 

primi sui motori con e-max