Tydzień w DAR w nowym semestrze!

b_400_566_16777215_00_images_Plakaty_2019_Plakaty_tydzie_w_DAR_1-1.jpgZapraszamy Cię do naszej wspólnoty!

W nowym semestrze, oprócz budowania wspólnoty wiary zapraszamy również na cykliczne wydarzenia.

W poniedziałki zapraszamy na "Dar spotkania". Jest to spotkanie najważniejsze w czasie całego tygodnia. Chcemy razem budować studencką wspólnotę. Zaczynamy adoracją (w czasie możliwość spowiedzi) o godz. 19.00. Pół godziny później Msza św. z homilią. Po Eucharystii wspólna kolacja, wykład wokół tego co Papież Franciszek mówi do młodych ludzi i dzielenie na ten temat. Jeżeli chcesz znaleźć wpólnotę pięknych ludzi to może być to miejsce.

We wtorki wolontariat w ramach Przedszkola Dzieci Bożych. Co dwa tygodnie w Kluczborku odbywają się spotkania rodzicow i ich dzieci (przedszkolnych i wczesnoszkolnych). Wyjeżdżamy o 17.00 do OKL i wracamy ok 20.30 do Opola. Jeżeli lubisz kreatywnie spędzać czas z dziećmi to miejsce może być dla Ciebie.

W środy Alpha4studenst. Czas na wspólne stawianie pytań i szukanie na na odpowiedzi. Cykl kilkunastu spotkań (19.30 kolacja, 20.00 wykad, 20.30 spotkanie w grupie) prowadzi nas do poznania Jezusa osobiście oraz do doświadczenia Ducha Świętego. Jeżeli potrzebujesz uwierzyć na nowo, czegoś Ci w życiu brakuje i chcesz z kimś zjeść pyszną kolację. Zapisz się na Alpha alpha4students.opole.pl

W czwartki będzie coś nowego. Dla twojego wyboru, każdy czwartek miesiąca ma swój odmienny charakter:

1 - Msza w int. powołań, po spotkanie wokół tematu powołania w Kościele.

2 - Katecheza dla ABS.

3 - Studencki wieczór uwielbienia.

4 - Wieczór filmowy.

Zaczynamy zawsze o 19.45. (W każdy czwartek jest możliwość uczestniczenia we mszy sprawowanej w DAR o 19.00)

W piątki zapraszamay na RCS. Ruch Czystych Serce spotyka się co dwa tygodnie. Od 18.00 zaczynamy modlitwą adoracji i Mszy, a niej spotkanie formacyjne.

 

Śledź nas na FB https://www.facebook.com/DAR.Opole/

 

primi sui motori con e-max