Adwent 2016

Przygoda

b_250_250_16777215_00_images_Plakaty_2016_Adwent_24Przygoda.jpg20 grudnia

Pragnienie przeżycia szeroko rozumianej „przygody” to coś, co napędza naprawdę tłumy ludzi w różnym wieku. A przygodą może być zarówno podróż dokoła świata, skok ze spadochronem, lot balonem, pierwszy zjazd na nartach czy spływ kajakiem, ale także cały szereg innych doświadczeń, które pobudzają przepływ adrenaliny w naszych żyłach.

Zawsze gdy czytam ewangelię o Zwiastowaniu, mam wrażenie, że jestem świadkiem początku wielkiej przygody, w której za każdym życiowym zakrętem czeka na człowieka coś nowego, z niesamowitymi zwrotami akcji, elementami pełnymi radości, ale także smutku. Wszystkich wrażeń jest dokładnie tyle ile trzeba. Jak w doskonale nakręconym filmie, który oglądasz z takim przejęciem, że nawet odruchowo nie sięgasz po popcorn.

Chcesz przeżyć prawdziwą, ekscytującą przygodę? Nie musisz wcale wyjeżdżać w odległe zakątki. Jest sposób bardziej hardcorowy niż niejedna wspinaczka górska. Wystarczy jak Maryja zgodzić się na to, co Bóg dla Ciebie przygotował, powiedzieć „Niech mi się stanie, według Twojego słowa” i dać się mu poprowadzić w nieznane.

No to jak? Co z Twoim marzeniem by przeżyć przygodę? Spróbujesz?

fot. Matthew Sleeper

primi sui motori con e-max