Rusza grupa teatralna w DAR

Od zawsze pociągała Cię scena?

🎭

Chciałbyś sprawdzić się przed widownią, wcielać w różne postacie?

🎭

Lubisz przełamywać swoje bariery i próbować nowych rzeczy?

🎭

A może wręcz przeciwnie, chciałbyś być odważniejszy, bardziej otwarty, nabrać pewności siebie?

W takim razie mamy dla Ciebie propozycję: TEATR! Jeśli odnajdujesz siebie w którymkolwiek z postawionych wyżej pytań albo po prostu chcesz zaangażować się we wspólne, kreatywne i przynoszące wiele radości działanie w grupie młodych ludzi, zajrzyj do Duszpasterstwa Akademickiego Resurrexit w Opolu!

🎬
🤩

Szczegóły:
Od października przy D.A. Resurrexit rusza studencka grupa teatralna. Spotkania odbywać się będą w każdy czwartek o 18:30, pierwsze spotkanie już 8.10.2020, a udział w niej jest bezpłatny. Grupa jest otwarta przede wszystkim na studentów, niezależnie od tego czy uczestniczysz w życiu duszpasterstwa czy też nie – im nas więcej tym weselej!

Grupę prowadzić będzie Gosia Kulczak, kreatywna, pozytywnie zakręcona absolwentka pierwszego stopnia kulturoznawstwa, która zadba o to, by każdy w grupie czuł się dobrze i mógł jak najwięcej skorzystać z przygotowanych propozycji.

🙋‍♀️

„Na mnie samą teatr od dziecka miał ogromny wpływ, dlatego chciałabym przekazać wszystko, co uważam w nim za najlepsze. Chcę stworzyć przestrzeń dla rozwoju, otwierania się, twórczej zabawy i zawiązania się zgranej grupy. Chciałabym aby nasza praca była wieńczona spektaklami lub krótkimi formami scenicznymi. Zachęcam każdego, komu podczas czytania przeszła choćby jedna myśl, aby spróbować!